TEL. 792 564 448
Imie:*
Nazwisko:*
email*
Telefon:*
Treść*
 
 

DZIAŁKI W RUSINOWIE

Jesteś aktualnie w dziale DZIAŁKI W RUSINOWIE-- Kompleks działek nr.3

-- zobacz też: kompleks nr1; nr2; nr4 w tej lokalizacji
lub inne działki z menu powyżej

NR DZIAŁKI OPIS DZIAŁKI
Kompleks NR3:

Działka Budowlama usługowa o powierzchni 2674m² położona jest przy ul. Rolników w Rusinowie, przy czterech osiedlach domków letniskowych, które w sezonie maja pełne obłożenie.

Zagospodarowanie: Możliwość wybudowania domków, domu wolnostojącego i budynku gospodarczego np.garaż, domu wczasowego, pensjonatu lub domu + domki.

Media: Prąd i woda na sąsiednich działkach. Możliwość też zastosowania studni. Kanalizacja - możliwosc zastosowania zbiornika bezodpływowego - jest to tańsza i szybsza forma niż przyłączenie się do sieci.

Dojazd: Droga asfaltowa, płytowa i szutrowa.

Odległość działki od wejścia do morza powyżej 1500m

Oferuje również pomoc w obsłudze budowy, uzbrojenia itp. patrz zakładka: "Buduje domki"

  792 564 448
Zdjęcia widoku z kompleksu, kompleksu działek, drogi do morza i zejścia do morza
Widok z działki Widok z działki Widok z działki Widok z działki Działka i widok Droga do morza
 
Droga do morza Plaża Plaża Plaża    

ceny od 65zł m²

Rusinowo to nadmorska miejscowośc z szeroką i piaszczystą plazą, drogą rowerową, lasem, barami, sklepami itp. Rusinowo połączone jest z dwoma kolejnymi miejscowościami nadmorskimi, Wiciem i Kurortem Jarosławiec, w którym znajduje się między innymi Park Wodny, największe w Europie tarasy plażowe, przystań rybacka (możliwość kupna świeżej ryby całorocznie, hermetyczne pakowanie, lasy (grzybobrania), bliskość dwóch jezior Wicko i Kopań (raj dla wędkarzy), paintball, zjeżdżalnia wodna przy jednym z wejść do morza, wesołe miasteczko, szkółka jazdy konnej, kąpielowe, najstarsza w Polsce latarnia morska po renowacji, muzeum bursztynu, droga rowerowa, przychodnia wraz z ośrodkiem rehabilitacyjnym otwarte całorocznie, nowo wybudowany deptak promenada, obiekty apartamentowe, Disco, wiele restauracji, kawiarni, barów, hoteli itp.

 

© dzialkinadmorzem.info